Lyžiarske stredisko SKI Ráztoka

Lyžiarske stredisko SKI Ráztoka Lyžiarske stredisko SKI Ráztoka Lyžiarske stredisko SKI Ráztoka Lyžiarske stredisko SKI Ráztoka Lyžiarske stredisko SKI Ráztoka Lyžiarske stredisko SKI Ráztoka Lyžiarske stredisko SKI Ráztoka Lyžiarske stredisko SKI Ráztoka Lyžiarske stredisko SKI Ráztoka Lyžiarske stredisko SKI Ráztoka Lyžiarske stredisko SKI Ráztoka Lyžiarske stredisko SKI Ráztoka

Stredisko leží v západnej Javorníckej časti Chránenej krajinnej oblasti Kysuce, pri pramennej oblasti Marikovského potoka a pod Frňovským sedlom (916 m n. m.) v hlavnom hrebeni pohoria Javorníky. Je to oblasť málo dotknutého prostredia Javorníkov, poskytujúceho kvalitnú rekreáciu pre všetky generácie priaznivcov aktívneho pohybu a čistej prírody.

Chata Javorník je nové zariadenie, ktoré poskytuje ubytovanie v 2 päťposteľových a 2 štvorposteľových apartmánoch a 4 izbách pre 2 osoby. Kapacita chaty je približne 30 miest spolu aj s prístelkami. Všetky apartmány sú vybavené vlastným TV, sociálnym zariadením a sprchovým kútom. Poloha chaty priamo pod lyžiarskym vlekom ponúka výhľad na svah.

Stravovanie je zabezpečené v jedálni s kapacitou 150 miest. Jedálny lístok je postavený na tradičnej domácej kuchyni a chuti návštevníkov strediska.

Už tradične sa v areály koná zabíjačka na snehu, kde sa podávajú zabíjačkové špeciality slovenskej kuchyne počas jedného zimného víkendu. K dispozícii je denný bar.

Služby

Zimné pobyty ponúkajú skvelú možnosť lyžovania na zjazdovke s dvoma lyžiarskymi vlekmi, pre dospelých 1000 a 720 metrov dlhé vleky a pre deti vlek o dĺžke 250 metrov, ďalej ešte kvalitné upravované bežkárske trasy o dĺžke 120 km.

Ponuka izieb

Dvojposteľová izba

2 osoby

Štvorposteľová izba

4 osoby

Kde nás nájdete?

Ráztoka 858, 018 03 Horná Mariková, SK
+421424352190
peter.miklos@skiraztoka.sk
http://www.skiraztoka.sk/

Žiadosť o rezerváciu ubytovania

OOCR Región Horné Považie nepreberá žiadnu záruku za aktuálnosť vyššie uvedených informácií, najmä za informácie o cenách a kapacitách tohto zariadenia.

Prihláste sa na odber noviniek

Budete vždy vidieť, čo sa deje. Novinky Vám budeme zasielať max. raz týždenne.
V prípade potreby sa z odberu môžete kedykoľvek odhlásiť.


Členské organizácie

Mestá, obce, firmy a organizácie, ktorým záleží na lepšom Hornom Považí.


Dovolenka na Slovensku - Dobrý nápad Ministerstvo dopravy a výstavby SR

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky